Jak to funguje

27. 09. 2012

Jak to funguje

Fyzická nebo právnická osoba, případně osoba blízká či pozůstalá, které byla způsobena škoda na zdraví, úmrtím či finanční škoda ( detailněji v záložce poskytované služby ) má nárok na přiměřené odškodnění dle zákona.

 

Škody lze uplatňovat z pojištění odpovědnosti za škodu z provozu vozidla od pojistitele nebo České kanceláře pojistitelů, od zaměstnavatele při škodě způsobené na zdraví, usmrcením jako je pracovní úraz, pracovní úraz s následkem smrti nebo nemoc z povolání, dále pak škodu lze uplatňovat také po fyzické nebo právnické osobě, jenž škodu způsobila jinak, například nedbalostí, nepozorností, opomenutím, úmyslně, na ulici, v obchodě, či jinde.

 

Pokud nejste spokojeni s výší již obdrženého odškodného nebo se sami obáváte uplatnit nároky, případně své nároky ani neznáte, pomůžeme Vám s uplatněním těchto nároků u pojistitele, zaměstnavatele, třetí osoby, aniž byste museli sami vyřizovat právní, lékařské a znalecké posudky.

 

Zavoláte nám, seznámíte nás s Vaším případem a vyřízení odškodnění necháte na nás.

 

Nevíte, jaké máte nároky na odškodnění, případně si nebudete jisti výší požadovaného nároku i s tím Vám pomůžeme.

 

Vše je právně podloženo, my od Vás dostaneme plnou moc k vyřízení, Vy dostanete od nás smlouvu. Smlouva bude řešit Vámi uplatňovaný nárok nebo nároky, jeho nebo jejich výši a podmínky spolupráce.

 

O Váš případ se bude starat jeden zástupce společnosti s nímž budete komunikovat.

 

Společnost spolupracuje s odborníky, kteří budou nápomocni pro vyřízení odškodnění k Vaší spokojenosti, jako například právník, lékař, soudní znalec. Náklady na tyto odborníky hradí Centrum odškodného, s.r.o. a tyto náklady nejsou limitovány výší Vašeho odškodnění, ale aktuální potřebou a nutností dovedení případu k Vaší plné spokojenosti.

 

O nás

Proti komu mohu uplatňovat svůj nárok

Z čeho mohu uplatňovat nárok na odškodnění

Jaký nárok, nároky lze uplatňovat

více

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti
Centrum odškodného, s.r.o.
IČ: 28 74 07 69
Bělehradská 1184/11
400 01 Ústí nad Labem
Telefon: 475 201 008, 475 201 025
odskodne@odskodne.cz

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.odskodne.cz pište na odskodne@odskodne.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference