JOBS, pracovní příležitosti, kariéra

04. 10. 2012

Chtěli byste se profesionálně nebo jen okrajově věnovat odškodnění a nárokům z něj vyplývajícím. Budeme rádi, pokud doplníte náš tým. Poskytneme Vám odborný servis, administrativní zázemí, vstupní školení, průběžné vzdělávání. Kariérní postup nezáleží na žádném nadřízeném, ale pouze na Vaší práci. Za Vaši práci budete velice dobře odměněni. Můžete pracovat samostatně nebo budovat tým a postoupit až do vysokých managerských pozic. Odměny pro Vás se odvíjí od výše odškodného v řadě první, následně pak od kariérního postupu, což zvýhodňuje Vaši práci především začátcích.

 

Mám zájem o spolupráci

Napište nám email na odskodne@odskodne.cz s těmito údaji:

Příjmení, Jméno, Město, Adresa, PSČ, Telefon, Mail, Doplňující dotaz

 

Odbornost

Centrum odškodného, s.r.o. je registrována a má udělenu licenci České národní banky, a to po celé Evropě jako pojišťovací makléř ve smyslu zákona 38/2004 Sb a samostatný likvidátor pojistných událostí. Výkonný zástupce společnosti má téměř dvacetiletou praxi v pojišťovnictví.

 Společnost Centrum odškodného, s.r.o. podléhá zákonu o ochraně osobních údajů dle zákona 101/200 Sb.

 Spolupracujeme s právníky, lékaři, znalci v oboru dopravy, psychologie, lékařství, máme smluvní vztahy s překladateli všech světových jazyků.

 Naše odbornost je dána znalostí zákonů, pojistného trhu, praxí a neustále je zvyšována semináři a školeními o změnách v legislativě a na pojistném trhu.

 Vedení společnosti se aktivně zabývá odškodněním, řeší vlastní případy, aby byla zachována neustálá profesionalita a zvyšována jeho praktická odbornost při pomoci lidem, jenž o ni žádají.

 

 

 

 


O nás

Proti komu mohu uplatňovat svůj nárok

Z čeho mohu uplatňovat nárok na odškodnění

Jaký nárok, nároky lze uplatňovat

více

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti
Centrum odškodného, s.r.o.
IČ: 28 74 07 69
Bělehradská 1184/11
400 01 Ústí nad Labem
Telefon: 475 201 008, 475 201 025
odskodne@odskodne.cz

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.odskodne.cz pište na odskodne@odskodne.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference