Podmínky využívání služeb

28. 10. 2012

Podmínky využívání služeb webu Odskodne.cz

1. Odskodne.cz je provozován společností Centrum odškodného, s.r.o., IČ: 28 74 07 69
Bělehradská 1184/11, 400 01 Ústí nad Labem, Spisová značka C 29887, vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem, dále jen Odškodné.cz


2. Odskodne.cz neodpovídá za činnost Návštěvníků služeb Odskodne.cz, ani za způsob, jakým informace ze serveru Odskodne.cz využívají. Nenese také žádnou odpovědnost za případné zneužití služeb Odškodné.cz Návštěvníky, či jinými osobami. Odskodne.cz nenese žádnou odpovědnost za škody, které by návštěvníkům nebo jiným osobám přímo, nepřímo či náhodně vznikly v důsledku nebo v souvislosti s využíváním (či dočasné nemožnosti využívat) služeb Odskodne.cz

 

3. Návštěvník souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Odskodne.cz je oprávněn zasílat Návštěvníkům zprávy, obsahující informace o novinkách, které Odskodne.cz nabízí. Odskodne.cz nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Návštěvníků uvedených zejména v inzerátech, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek jinou osobou. Návštěvník souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů. 

4. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Odskodne.cz si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.

O nás

Proti komu mohu uplatňovat svůj nárok

Z čeho mohu uplatňovat nárok na odškodnění

Jaký nárok, nároky lze uplatňovat

více

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti
Centrum odškodného, s.r.o.
IČ: 28 74 07 69
Bělehradská 1184/11
400 01 Ústí nad Labem
Telefon: 475 201 008, 475 201 025
odskodne@odskodne.cz

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.odskodne.cz pište na odskodne@odskodne.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference